Adecco Kft.

Cost Controller

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérek
  • Rugalmas Home Office lehetőségek (3 nap/hét)
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Éves orvosi ellenőrzés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nagyszerű légkör egy nemzetközi szakmai csapattal
  • Jól strukturált és munkavállalóbarát On-boarding
  • A karriercélok és a személyes fejlődés támogatása

Feladatok:

  • Kiszámítani az ipari standard költségeket a cégcsoport módszerei és eljárásai szerint, és kövesse nyomon az ipari KPI-kat a célok elérése érdekében
  • Reportok és eltéréselemzések készítése (elhatárolás, hozam, megsemmisülés).
  • Folyamatos fejlesztési és folyamategyszerűsítési lehetőségek javaslása és végrehajtása.
  • Együttműködni az ellátási lánccal, a beszerzéssel és a termeléssel az előrejelzési követelmények kialakításában (költségvetés, T1/T2, gördülő előrejelzés).
  • Támogatni a pénzügyi átalakítási kezdeményezéseket, biztosítva a SOX és a belső ellenőrzések betartását
  • Erős partnerségek kiépítése a pénzügyi üzleti partnerekkel, a legjobb gyakorlatok megosztásának előmozdítása és pozitív, befogadó csapatlégkör kialakítása.

Elvárások:

  • Releváns pénzügyi/számviteli/üzleti területen szerzett diploma
  • 3-5 éves tapasztalat hasonló területen
  • Ipari/gyártási területen szerzett controlling tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős Excel-ismeretek (Pivot, V-lookup, makrók stb.)
  • Erős analitikus készségek és stratégiai gondolkodás
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Figyelem a pontosságra és a részletekre
  • Motiváció a karrierépítésre
  • SAP tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Számviteli munkatárs
Cégnév: ADECCO Kft.