Eaton’s mission is to improve the quality of life and the environment through the use of power management technologies and services. We provide sustainable solutions that help our customers effectively manage electrical, hydraulic, and mechanical power – more safely, more efficiently, and more reliably. Eaton’s 2019 revenues were $21.4 billion, and we sell products to customers in more than 175 countries. We have approximately 92,000 employees.

Continuous Improvement Engineer

Continuous Improvement Engineer-ként az Eaton győri gyárában gyártott termékek (ipari és autóipari) termeléséi folyamatának hatákonyságnövelésében, költségmegtakarításában és folyamatfejletsztési projektjeiben vennél részt. A gyártósorról és társosztályokról érkező igények mellett a megfigyeléseken alapuló önálló Lean és Six Sgma elveken alapuló ötletek megvalósítása is a feladkör része.

Feladatok:

  • A termelési folyamatok hatékonyságának növelése és költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása.
  • Fejlesztési projektek tervezése, bevezetése és megvalósítása a vállalat termelési folyamataiban.
  • A gyártási folyamatok figyelemmel kísérése, a hatékonyságuk és teljesítményük elemzése.
  • A szükségtelen költségek és veszteségek azonosítása a termelési folyamatokban.
  • Adatok gyűjtése és elemzése a folyamatok hatékonyságának és minőségének a mérésére.
  • LEAN és Six Sigma elvek alkalmazása a termelési folyamatok javítására.
  • Csapatmunka és együttműködés más vezetőkkel és munkatársakkal a hatékony fejlesztési projektek végrehajtása érdekében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Legalább 3-4 éves, gyártó környezetben, folyamatfejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Alapos LEAN és Six Sigma ismeretek.
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség.
  • Rugalmasság, jó együttműködési készség.
  • Önállóság – egyedüli felelősség a területért.

Amit az Eaton kínál:

  • Versenyképes fizetés és változatos juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, stb.)
  • Határozatlan idejű szerződés egy növekvő és stabil vállalatban.
  • Szakmai fejlődés, támogató és együttműködő környezet helyi és nemzetközi szinten is.
  • Az Eatonnél számítanak a terveid -  ösztönözzük a belső előléptetést, amikor csak lehetséges.
  • Az Eatonnél számít a fejlődésed - hosszú távon fektetünk be dolgozóinkba - nem csak a fizetéssel és a juttatásokkal, hanem az Eaton Universityn keresztül elérhető folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségekkel is.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Eaton Enterprises Hungary Kft.