Feladatok

  • Heidenhain / NCT vezérlésű CNC marógép kezelése
  • Munkadarab felfogatása, kiállítása, megmunkálása
  • Megmunkálás utáni levétele, sorjázás
  • Gépi megmunkálás rajznak megfelelően (önellenőrzés végrehajtása)
  • Technológiai hibák önálló javítása, ötletek a termelékenység javítására

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • Jó műszaki rajz olvasási készség;
  • Biztos technológiai ismeretek (megmunkálás folyamatának, szerszámainak, stb. ismerete);
  • Önálló munkavégzés, forgácsolási tapasztalat;
  • Programozási tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes,stabil, jogtiszta jövedelem;
  • Szakmai kihívások;
  • Fiatalos csapat;
  • Stabil, fejlődő vállalat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát!

Cégnév: MIAS Hungary Kft.