Feladatok

  • Spinner MVC 1000 vagy  Hermle C800U megmunkálóközpontok kezelése

Elvárások

- Minimum 1-3 év CNC marós tapasztalat
- Gépbeállításban és szerszám bemérésben szerzett tapasztalat
- a CNC marás iránti tanulási szándék
- szakmai alázat
- fejlődési szándék
- jó csapatjátékos legyél

Előnyt jelent

- Siemens 840D és Heidenhain vezérlésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Csapatunk fő tevékenysége ipari automatizálás, célgép építés
  • 2018 óta működő Kft, mely folyamatosan fejlődik
  • Szakmai vezetés, családias légkör, rugalmasság
  • Munkaidő: 6:00-15:00-ig, fél óra ebédszünettel (péntek a leterheltség függvényében rövidített nap)
  • Versenyképes bérezés egyedi megállapodás szerint

Céginformáció

Pomázon igényes ipari területen található gépműhelyünkbe keresünk CNC marógép gépkezelő munkatársat. Műhelyünkben jellemzően egyedi gyártás folyik, ritkán dolgozunk kis szériával is. A gyártás főbb jellemzői:

  • Alapvetően kisméretű alkatrészek gyártása.
  • Jellemző legszigorúbb tűrésmező 0,02mm.
  • Alumínium, szerkezeti és szerszámacél, réz, műanyag alapanyagok felhasználása.
  • Belső tervezésű gépalkatrészek, és bérgyártás egyaránt.
  • Egyedi fejlesztésű, felhasználóbarát termelés irányító szoftver.

Magyar nyelvű önéletrajzzal!