Feladatok

  • Egyedi és kis sorozatú alkatrészek CNC vezérlésű megmunkálógépeken történő önálló programozása műszaki rajz alapján, szerszámozás, megmunkálás
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való ellenőrzése
  • Széria munkadarabokon átállások, beállítások végrehajtása, első darab legyártása, gyártás felügyelet

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség a hirdetésben megjelölt műszaki területen
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • Egyedi alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kézi mérőeszközök ismerete
  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Tapasztalat Heidenhain/Hurco vezérlőn
  • Kreativitás, együttműködési képesség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Szakmai fejlődés biztosítása
  • Azonnali munkakezdés

Céginformáció

A BORSODI MŰHELY Kft. gépalkatrész gyártó középvállalat győri telephelyére, CNC marós munkakörbe munkatársat keres.

Kérjük, a "Jelentkezem" gombra történő kattintás után, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.