GI Group Hungary Kft

CNC Gépkezelő (Külföldi betanulással)

Csatlakozz egy világszínvonalú gázturbina alkatrészgyártó céghez, amely most települ Budapestre! CNC Gépkezelőként az elsők között vehetsz részt a külföldi betanuláson Berlinben, ami 6-18 hónapig tart majd!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gázturbina égőfej alkatrészeinek megmunkálása;
  • CNC gép kezelése, átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek cseréje, korrekciók elvégzése;
  • Forgácsoló szerszámok összeszerelése, bemérése;
  • Mérőeszközök beállítása, alkatrészek ellenőrzése kézi és gépi mérőeszközökkel, mérések kiértékelése;
  • CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése;
  • Eredmények dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépi forgácsoló / CNC gépkezelő / programozó, vagy egyéb releváns középfokú végzettséged van;
  • Min. 2 év tapasztalattal rendelkezel CNC területen;
  • Műszaki rajzolvasás nem okoz nehézséget;
  • Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Előny:

  • Emelőgép/nehézgép kezelői végzettség (darukezelő);
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • NÉMETORSZÁGI MUNKALEHETŐSÉG: szállás, napi kiküldetési díj, havi 1 alkalommal hazautazás biztosítva a cég által;
  • Motiváló alapbér, amely a szakmai tudás gyarapodásával emelkedhet;
  • 13. havi bérezés, kimagasló cafeteria, havi teljesítmény alapú bónusz;
  • Utazástámogatás: nettó 30 Ft/km vagy a bérlet 86%-a;
  • Céges buszjárataikat is igénybe veheted (Pásztó-Budapest vonala);
  • Budapesti szálláslehetőséget biztosítanak - VIDÉKRŐL IS BÁTRAN JELENTKEZZ!
  • Új berendezésekkel, modern munkakörnyezetben sajátíthatod el a Siemens vezérléseket a legmagasabb szinten.

Egyéb információk:

  • Lokáció: 6-18 hónap Berlin MAJD Budapest XV. kerület;
  • Munkarend: 3 műszakos munkarend.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.