CNC Gépbeállító munkatársakat keresünk!

Feladatok:

  • Termékek közötti átállások, bemért szerszámok cseréje, készülékek átszerelésének elvégzése karbantartási csapat támogatásával

  • Gépbeállítás, meglévő CNC programok kezelése, lehívása és futtatása több tengelyes megmunkáló központokon és esztergagépeken

  • Gyártósorba beépített mérőműszerek kalibrálása

  • Mérések, mérési eredmények ellenőrzése és dokumentálása és szerszámkorrekció elvégzése

  • Felmerülő gyártási problémák elhárítása, a gyártás folyamatában bekövetkezett változásokba történő beavatkozás

  • Alkatrészek legyártása az előírt minőségi és mennyiségi elvárásnak megfelelően

  • A munkavégzés 12 órás folyamatos munkarendben történik

Elvárások:

  • Tömeggyártás területén szerzett tapasztalat

  • CNC gépkezelői tapasztalat

  • Műszaki rajz olvasása

Amit kínálunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő versenyképes fizetés

  • Cafeteria: Br.300.000 Ft/év

  • Bónusz rendszer, havi kifizetéssel

  • Étkezési hozzájárulás: nettó 10 000 Ft/hó

  • Műszakpótlék 30% vagy 40% (18:00 – 6:00)

  • Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről

  • Munkaruha és munkavédelmi eszközök biztosítása, már az első munkanaptól!

  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató