Feladatok:

Amiben számítunk a tehetségedre::

·         Munkadarab előkészítése megmunkálási feladatokhoz

·         CNC program ellenőrzés, forgácsolása rajz alapján Siemens 840D és/vagy NCT

vezérlésű gépen

·         Gépkezelés, forgácsolási feladatok elvégzése

Elvárások:

·         Szakirányú végzettség ( CNC gépkezelő , gépi forgácsoló , gépgyártástechnikus )

·         Megbízhatóság, kihívások iránti nyitottság

·         Tervek, rajzok olvasása

·         Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Egyéb juttatások

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • Munkavégzés helye: Kecskeméttől 30 km-re

  • Ingyenes szálláslehetőség

  • Minősítés megszerzésének lehetőségét biztosítjuk

  • Cafetéria, szépkártyára

  • Támogatott szakmai képzések

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Luter Irina