Feladatok

  • egyedi és kis sorozatban gyártott alkatrészek esztergálási műveleteinek elvégzése:
    • új termék esetén megmunkáló program készítése, visszatérő esetén meglévő program betöltése
    • gép beállítás, felszerszámozás, szerszámbemérés
    • gépkezelés, munkadarabok cseréje és ellenőrzése
  • gyártáskísérő dokumentáció (munkalapok) figyelembevétele, kezelése, adatszolgáltatás a mérnökség számára
  • munkaeszközök és munkaterület rendjének megtartása

Elvárások

  • műszaki rajz olvasási ismeretek
  • forgácsolástechnológiai alapismeretek
  • kézi mérőeszközök kezelésében való jártasság (tolómérő, analóg és digitális kengyeles mikrométer, furat mikrométer)
  • együttműködés a gyártásért felelős kollégákkal, mérnökséggel
  • operátori és gépbeállítói tapasztalat nem elegendő!

Előnyt jelent

  • Siemens 840D vezérlés ismerete
  • hajtott szerszámmal történő megmunkálásban való jártasság
  • tapasztalat ellenorsóval rendelkező eszterga kezelésében
  • DMG és Spinner gyártmányú eszterga megmunkálóközpontok kezelésének ismerete
  • öntvények megmunkálásában szerzet tapasztalat

Amit kínálunk

  • igényes, modern munkakörnyezet, új gyártócsarnokban, újpesti lokációval
  • egy műszakos, 6:30-tól 15:00-ig tartó fix munkaidő
  • túlóra lehetőség
  • jogtisztán bejelentett fix munkabér
  • béren kívüli juttatások lehetősége
  • ingyenesen biztosított kávégép használat
  • tervezhető, évi kétszeri üzem leállás
  • szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • ISO 45001 Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszer szerinti működés  a biztonságos munkavégzés és a kollégák egészségének megőrzése érdekében

Céginformáció

A NAST Kft. 35 éves múlttal rendelkező, kezdetben főként közlekedési járművek alkatrészeinek gyártására szakosodott, magyar tulajdonú vállalkozás. Cégünk fémipari, asztalos és ipari kárpitozást végző részlegekből épül fel. Közlekedési járművek alkatrészein felül elektronikai és egyéb fémipari vállalkozások számára gyártunk egyedi és kis sorozatos alkatrészeket, berendezéseket.
Olyan tapasztalt CNC esztergályos kollégák jelentkezését várjuk, akik magabiztosan képesek egyedi és kis sorozatok gyártására a programírástól kezdve, a gép beállításon át egészen a gépkezelésig.

Várjuk önéletrajzát. Kérjük jelentkezéskor a csatolmányt ne felejtse el feltölteni. Köszönjük!