Feladatok

Címkéző-Palackozó Technikus munkakörbe keresünk új kollégát, hogy a minőségi boraink a legnagyobb gondossággal kerüljenek palackba és címkézésre.
Feladatok:
  • Címkézés és palackozás lebonyolítása (palackok rakodása, komissiózás)
  • Gépek és berendezések használata, pontos beállítása, leltár vezetése
  • Csomagolás és fizikai rakodás (kartondobozok)

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Alapvető műszaki ismeretek a gépek beállításához és kezeléséhez tanulási szándék
  • Jó problémamegoldó készség és gyors helyzetfelismerés
  • Csapatszellem, de önálló munkavégzésre is képesnek kell lenned
  • Pontosság és felelősségtudat a munkafolyamatok során

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos (H-P) , teljes munkaidős állás  160óra
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Versenyképes bérzés- utiköltésg támogatás
  • Összetartó csapat, ahol fontos a csapatmunka de az önálló munkavégzés is.

Céginformáció

A Frittmann Borászat, Magyarország egyik kiemelkedő családi borászata, több évtizedes tapasztalattal és elismert borkészítési hagyománnyal büszkélkedik. Pincészetünk és boraink számos hazai és nemzetközi díjat nyertek, így ha szeretnél egy sikeres és innovatív vállalatnál dolgozni, nálunk a helyed!

Amennyiben csatlakoznál hozzánk, várjuk fényképes önéletrajzodat a megadott emailcímen.