MBH Bank Nyrt.

CC Service csoportvezető

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ HITELINTÉZETE. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • A felügyelete alá tartozó csoport napi munkájának hatékony, gördülékeny szervezése és koordinálása
  • A munkatársak munkájának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése, javítása, teljesítményükről visszajelzés adása.
  • Coaching
  • Munkatársak szakmai tudásának folyamatos szinten tartása, ellenőrzése, teljes körű szakmai támogatás
  • Értékelés, karriertervezés, a csoport pozitív munkahelyi légkörének fenntartása, a munkatársi elégedettség folyamatos figyelemmel kísérése, akciók megtervezése és végrehajtása
  • A terület képviselete projektekben és egyéb fórumokon
  • A munkaköréhez tartozó folyamatok esetleges működési hibáinak feltárása, javítás kezdeményezése
  • Hatékonyságjavító ötletek kidolgozása
  • Részvétel a csapatát érintő új munkatársak kiválasztásában, a csapat éves feladat-, illetve szükség esetén létszám terveinek elkészítésében

Előny:

  • Egyéb pénzintézeti munkatapasztalat
  • Banki termékek ismeret
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent (pénzügyi, gazdasági végzettség)

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • Telefonos ügyfélszolgálati-, értékesítési-, illetve egyéb telefonos területen szerzett tapasztalat vagy egyéb területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Képesség a csapat tagjainak aktivizálására és lelkesítésére
  • Üzleti szemlélet, a banki tevékenység, a termékek és alapvető folyamatok ismerete
  • Értékesítési és szolgáltatási orientáltság
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó helyzetfelismerő, gyors döntési és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség (írásban és szóban)
  • Határozottság, nagyfokú önállóság
  • Dinamizmus, kreativitás
  • Nyitottság, kezdeményező készség
  • Megfelelő priorizálási képesség

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • ESG-stratégiánk részesése lehetsz
  • Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk: Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.