Feladatok:

  • Beruházási projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása, a vállalat beszállítóival való tárgyalások lebonyolítása

  • Tőkebeszerzési megbízások létrehozása, karbantartása és frissítése

  • Megtakarítások elérése az árról, a fizetési feltételekről és adott esetben a meglévő megállapodások kihasználásáról folytatott tárgyalások révén

  • On-hold számlák és kapcsolódó fizetési problémák megoldása

  • Részvétel a beszállítókkal és ügyfelekkel való egyeztetésekben

  • Együttműködés a tőkebeszerzési csoporttal a nagyszabású tőkeprojektek kapcsán

  • Rendszeres együttműködés és kapcsolattartás a magyar és amerikai csapatokkal

Elvárások:

  • Oracle ismeret

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőség

  • Cafeteria

  • Bejárás támogatás

  • 13. havi fizetés

  • Medicover biztosítás

  • Karácsonyi bónusz

  • Nemzetközi környezet, stabil vállalati háttér

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 999403
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni