Feladatok

  • Adserver kezelése (mi Adverticumot használunk, de a Google Admanager tapasztalat is előnyt jelenthet)
  • automatizált rendszerek használata – private deal-ek kezelése és optimalizálása,
  • riportok készítése,
  • sales csapat adminisztratív támogatása és az értékesítési kampányok kezelése,
  • számlázások előkészítése,
  • hirdetési felületekkel kapcsolatos fejlesztések menedzselése,

Elvárások

  • hirdetési piac ismerete,
  • online hirdetési termékek széleskörű ismerete,
  • analitikus szemléletmód,
  • ügyfél kommunikációban szerzett tapasztalat,
  • proaktivitás, “doer” – attitűd

Amit kínálunk

  • az ország legnagyobb online marketplace-ekkel foglalkozó cégénél szerezhetsz tapasztalatot,
  • jó hangulatú, szakmailag felkészült csapatban dolgozhatsz,
  • a klasszikus display kampányok mellett automatizált kampányokkal is foglalkozhatsz,
  • fizetés: br. 600.000 – 750.000 Ft

Céginformáció

A Használtautó sales house portfóliójában az ország legnagyobb online marketplace-einek hirdetési felületeit értékesítjük és menedzseljük, hozzánk tartoznak többek közt a Használtautó, az Ingatlan.com, a Jófogás és a Vatera oldalak is. Hiszünk abban, hogy világszínvonalú terméket csak profi csapat tud létrehozni és folyamatosan fejleszteni.

Inventory management csapatunkba keresünk Campaign manager-t.

Cégnév: ingatlan.com Zrt.