Feladatok

  • munkavállalók felkeresése és tájékoztatása állásajánlatokkal kapcsolatban,
  • munkavállalók értékelése a pozícióra történő alkalmasság szempontjából,
  • kiírt pozíciók véleményezése előszűrés-hatékonysági szempontból,
  • kimenő és bejövő hívások kezelése,
  • munkavégzés során megjelenő adminisztratív feladatok ellátása,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • egyéb HR fókuszú, nagy mennyiségű telefonálást igénylő projektekben történő részvétel

Elvárások

  • 18. életév betöltése,
  • aktív vagy passzív (25 éves korig) nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • pontos-precíz munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • megoldásorientált munkavégzés,
  • pozitív hozzáállás,
  • eredményorientáltság,
  • Excel és Outlook felhasználói szintű ismerete

Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-19:00 között (keddi nap vállalása kötelező), rugalmas beosztásban, akár napi 4 órában is + havi szinten 1 szombati nap vállalása, heti minimum 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • toborzói tapasztalat,
  • HR szakon folytatott tanulmányok

Amit kínálunk

Fejlődj velünk és szerezz szakmai tapasztalatot nálunk hosszú távon:)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az euJobs HR-Group cégcsoport 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a piacon. Cégünk komplex HR szolgáltatást nyújt partnerei számára. Célunk, hogy minél több mukavállalónak segítsünk a munka világában elhelyezkedni.
Akkor ne habozz és jelentkezz még ma és légy Te is belsős munkatársunk!

Jelentkezni friss önéletrajz feltöltése mellett, a "jelentkezés" gombra kattintva lehetséges.