Feladatok

Akit keresünk:
Tapasztalt CAD / CAM programozót és technológiai - gyártás előkészítő kollégát. Az ideális jelölt felelős lesz a gyártandó alkatrészek technológiájának felállításáért, optimalizálásáért és a szükséges megmunkáló programok elkészítéséért.

Feladatok:
  • CAD rendszerben előkészíteni a megmunkálandó alkatrészek modelljeit
  • CAM programok készítése és optimalizálása
  • Elektróda tervek és megmunkálások készítése
  • Gyártáshoz szükséges segédrajzok készítése (előgyártmány, beállási rajzok, stb. )
  • Felfogási tervek átgondolása az alapos technológia előállításához
  • Gyártási technológiai művelettervek tervezése és fejlesztése
  • Technológiai dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelésessel
  • Céges eljárásrendek alkalmazása és betartása
  • A vállalat termelésirányító rendszerének pontos használata

Elvárások

  • Releváns végzettség (gépészmérnök, középfokú műszaki végzettség stb.)
  • Legalább 3 év tapasztalat CAD / CAM programozásban
  • Tapasztalat gyártási folyamatok tervezésében és optimalizálásában
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Szakmai tapasztalat egyedi alkatrészek gyártásában
  • Alapos műszaki rajz ismeret
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés és jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Jól felszerelt, folyamatosan fejlődő üzem
  • Szakmai kihívás, fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • A munkába állás azonnal lehetséges
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, támogató, családias hangulatú munkakörnyezet

Céginformáció

A Blauform Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az egyedi gyártás, és a precíziós megmunkálás területén. Innovatív megoldásainkkal és elkötelezett csapatunkkal folyamatosan törekszünk a legmagasabb minőségi színvonal elérésére. Most lehetőséget kínálunk egy új munkatárs számára, hogy csatlakozzon hozzánk és részt vegyen sikereinkben.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát!

Cégnév: BLAUFORM Kft.