QLM Logistics Solutions Kft.

A QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt, illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

C++ szoftverfejlesztő

Főbb feladatok, munkák

  • Új munkatársunk egy futó kutatás-fejlesztési projektbe csatlakozik be, ahol több típusú autonóm robottargonca (AMR), és azokat összehangoló flottakezelő szoftver fejlesztése zajlik.
  • Autonóm mobilrobot szoftverének fejlesztése és tesztelése
  • Hardware komponensek illesztése
  • Dokumentációk készítése az elvégzett munkáról
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • A fejlesztési projekt végig követése az átadásig

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Mechatronikai mérnök, Villamosmérnök, Mérnökinformatikus, Programtervező informatikus)
  • C++ programozási nyelven szerzett tapasztalat
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Több éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára termettség
  • Logikus, problémamegoldásra összpontosuló gondolkodásmód, önállóan is
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának, alkalmazásának képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Robot Operating System (ROS vagy ROS2) tapasztalat
  • Python programozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Innovatív és érdekes fejlesztési feladat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Hybrid munkavégzési lehetőség (heti 2-3 nap home office lehetőséggel) – Törökbálint
  • Cafeteria (SZÉP kártya) és bejárási támogatás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.