A H&S csoport Európa egyik vezető közúti folyékony élelmiszer szállítmányozó cége.

Cégünk szabadegyházi és székesfehérvári telephellyel is rendelkezik.

Feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi viszonylaton folyékony élelmiszer szállítása
  • Munkavégzés megfelelő dokumentálása
  • A jármű műszaki és esztétikai állapotának megóvása

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • Érvényes GKI+digitális tachográf kártya,
  • Minimum egy éves tartályos tapasztalat,
  • Önmagára és a járműre igényes gépkocsivezető,
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, segítőkészség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Pontos fizetés, biztos cégháttér
  • Hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • Fiatal, jól felszerelt járműpark, teljes körű szerviz háttér
  • Bejárás támogatása

Jelentkezés emailen rövid bemutatkozással: [email protected]

vagy

telefonon: +36 30 569 03 41

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra Térkép megtekintése

Cégnév: H&S Transport Hungary Kft.

vagy

HS Transport Tartály 600 000 - 700 000 Ft 27 nap

214 összes megtekintés, 8 ma Nyomtatás