Feladatok

Új kollégáinkat (3 fő) keressük gépkocsivezető munkakörbe élelmiszer szállítására silós szerelvényre, hosszú távú munkavégzésre, hetelős munkarendben, belföldi és szomszédos országbeli viszonylatokra, elsősorban Győr-Moson-Sopron vármegyéből, másodsorban a Dunántúl területéről.

Elvárások

  • nyerges szerelvényes tapasztalat,
  • érvényes C+E jogosítvány,
  • érvényes GKI kártya,
  • PÁVIII alkalmassági,
  • büntetlen előélet,
  • korrekt hozzáállás a feladatokhoz és a partnerekhez

Előnyt jelent

  • silós tapasztalat

Amit kínálunk

  • családias légkör,
  • nem kell raklapozni, nem kell gyűjtőzni,
  • Volvo nyerges vontatók, kocsigazdás rendszerben,
  • stabil szervizháttér,
  • jellemzően otthon töltött, szabad hétvégék,
  • munkába járás támogatása,
  • hosszú távú, stabil foglalkoztatás,
  • fizetés nettó 650 és 750 eFt között
  • stabil fizetés
  • jogtisztán bejelentett bér

Céginformáció

Kisvállalkozásunk 2012 óta nyereségesen, családias légkörrel, alacsony létszámmal működik. Munkavállalóink elégedettsége fontos számunkra. Szeretnénk megtalálni azokat a kollégákat, akikkel hosszú távon mindkét fél megelégedésére együtt tudunk dolgozni.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!