Feladatok

  • Felelős leszel olyan kezdeményezések vezetéséért és végrehajtásáért, amelyeknek célja a riportálási folyamatok hatékonyságának javítása a közép- és kelet-európai országokban
  • Adatvezérelt megközelítésű irányelvek előmozdítása hozzájárulva a helyi stratégiai és végrehajtási döntésekhez és a konstruktivitás növeléséhez
  • Az üzleti növekedést elősegítő elemzések készítése:
    • kiárusítás, vevői dashboardok, e-kereskedelem, innovációs elemzés
  • Együttműködés a vezetőséggel a célok, követelmények és prioritások megértése érdekében, és ezek fejlett BI megoldásokra való átfordítása
  • Tényalapú javaslatok nyújtása az üzleti teljesítmény javítása érdekében
  • A BI-közösség vezetése (új megoldások keresése, inspiráció, képzés, útmutatás)
  • Automatizált jelentések és dashboardok tervezése és fejlesztése (egyértelmű, felhasználóbarát, lényegre törő és testre szabott)
  • Különböző adatrendszerek, modellek kezelése
  • A Power BI karbantartása és továbbfejlesztése

Elvárások

  • Van minimum 3 év tapasztalod az üzleti intelligencia/analitika/adattudomány terén
  • Közgazdász diplomád van
  • Van tapasztalatod és magabiztos tudásod a Power BI terén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • Erős Excel ismereteid vannak - pl. egyszerű korrelációk vagy kivetítések készítése Excelben, Power Query, Power Table, Power Query.
  • Képes vagy egyszerre több projektet kezelni
  • Erős kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Határozott vagy, magabiztosan tudod képviselni a véleményedet

Előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • E-kereskedelmi teljesítmény és analitikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol egy globális csapatban fejlesztheted tehetséged, és megvalósíthatod ötleteid és innovációid
  • Versenyképes fizetés (+Éves bértárgyalás)
  • Rugalmas Home Office munkavégzési lehetőség (Akár 60%-ban dolgozhatsz otthonról)
  • Éves teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatások (Szép kártya, Bölcsődei/óvodai ellátás és szolgáltatások visszatérítése – óvodai és bölcsődei költségek fizetése, étkeztetés fizetés)
  • Egészségpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kultúra és sport támogatás (színház, sport események)
  • 14 hetes 100%ig fizetett szülői szabadság mindkét szülő részére
  • 3 nap házassági szabadság
  • Sport club, AYCM kártya

Céginformáció

Partnerünkhöz, a világ egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalatához keresünk munkavállalót.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: ADECCO Kft.