Eurofins NBLSC Food&Feed Testing Hungary Kft

Business controller

Az Eurofins egyedülálló nemzetközi laboratóriumi hálózatunkban vizsgálatainkkal minden nap hozzájárulunk egy biztonságosabb és egészségesebb élethez. Jelenleg globális piacvezetők vagyunk a környezetvédelem-, élelmiszer- és gyógyszeranalitika, a kozmetikumok tesztelése, valamint az agrártudományi CRO (Contract Research Organization) szolgáltatások terén.
Magyarországi központi szolgáltató csapatunkba keresünk Business controller-t akár azonnali kezdéssel. A napi szintű munkavégzés helye Gyula.

Főbb feladatok, munkák

  • Aktív részvétel az üzleti tervezésben, előrejelzések készítésében
  • Kapcsolattartás a központi kontrolling csapattal és a társaságokat támogató helyi és központi szolgáltató központokkal
  • Tervezési folyamat előkészítése, koordinálása
  • Költségfelosztási rendszer kialakításában való részvétel
  • Költségfelosztások ellenőrzése, felügyelete, menedzselése, szükség esetén számlázási instrukciók készítése, éves elszámolások (true-up-ok) számítása
  • Havi zárási folyamat támogatása, szükség esetén elhatárolások, allokációs kulcsok, instrukciók megküldése a könyvelési csapatnak
  • Vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás
  • Havi, negyedéves, éves és ad hoc jellegű kimutatások, riportok, prezentációk készítése az üzlet részére
  • Terv-tény elemzések, magyarázatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat (kontrolling, pénzügy, számvitel területen)
  • Költség szétosztásban és eredménykimutatás elemzésében releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kitűnő Excel ismeret mellet, az MS Office alkalmazásokat is jól kezeli
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önállóan, felelősségteljes munkavégzés
  • Jellemző rá a pontosság, a precizitás, határidők betartása

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes juttatási csomag (Béren kívüli juttatás: Cafetéria)
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos szakmai fejlődést és értékteremtő feladatokat biztosítunk
  • Elkötelezett vezetők, segítőkész kollégák és befogadó légkör vár az új kollégára
  • Modern munkakörnyezet

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar / angol nyelvű önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
Cégnév: Eurofins NBLSC Food&Feed Testing Hungary Kft