Feladatok

  • Burkolóanyagok, szaniter termékek és barkács áruházi termék körök értékesítése
  • Árajánlatok készítése, követése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása

Elvárások

  • számítógépes ismeret
  • Burkolati termékkörök alapfokú ismerete
  • Minimum 1 éves burkolat értékesítői tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunka

Előnyt jelent

  • Barkács termék körök ismerete
  • Barkács áruházi gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • havi cafeteria próbaidő lejártával
  • gyors fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség 3D látványtervezés terén

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A 100%-ban magyar tulajdonú Akker-Plus Kft, 8 egységet működtet Bács-Kiskun megyében. Cégünk büszke, hogy több mint 200 munkatársunknak biztosítunk stabil, kiszámítható és hosszú távú megélhetést.

Kérjük csatolja a jelentkezéshez magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: AKKER-PLUS Tüzelo- és Építoanyag Kereskedelmi Korlátolt Felelosségu Társaság