Interspar

Büfé raktáros / Fekete mosogató

Feladatok

  • Áruátvétel, áruk szakszerű tárolása és kihelyezése
  • Selejtes visszáruk kezelése és leltározási feladatok
  • Mosogatógépek és egyéb berendezések előírásszerű használata
  • Edények és evőeszközök tisztítása

Elvárások

  • 8 általános végzettség
  • Nem jelent problémát a fizikai munkavégzés
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Terhelhetőség és csapatjátékosság
  • Együttműködő hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Vendéglátásban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Takarítás, Tisztítás
  • Konyhai munka
Cégnév: Interspar