Feladatok

  • Pénztárgép kezelés
  • Áru feltöltés
  • Gyorsfagyasztott péksütemény sütés
  • Étel melegítés, melegen tartás
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Leltározás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Egészségügyi alkalmaság
  • Büntetlen előélet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Igényes munkavégzés
  • Rugalmasság (12 órás váltott műszak (6:00 - 18:00 és 18:00 -6:00)
  • Szervező és problémamegoldó képesség, jó együttműködő készség

Amit kínálunk

  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmény a partnercégek termékeire
  • Hosszútávú együttműködési lehetőség
  • Biztos munkahely egy stabilan növekvő, nagymultú multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Céginformáció

Az ISS a világ egyik legnagyobb létesítménykezelési szolgáltatója, melyet a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon. Világszerte 350.000 munkavállalót foglalkoztatunk. Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen. A magyarországi leányvállalata, az ISS International Hungary Kft, üzleti tevékenységének folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keres Nyíregyházára.