Feladatok

  • A műsorterjesztés és készítés területével kapcsolatos rendszereket üzemelteted és fejleszted.
  • Betartod és betartatod az IT biztonsági szabályokat.
  • A rendszerekhez tartozó kliens és szerver oldali szoftvereket támogatod.
  • Közvetlen kapcsolatban állsz a társosztályok dolgozóival és támogatod őket a területünkhöz tartozó feladatokban. Igények teljesítése, problémák feltárása és megoldása.
  • Projektekben veszel részt és támogatod azok sikerességét, javaslatot teszel új megoldásokra.
  • Broadcast rendszerekkel kapcsolatos adminisztratív feladatokat látsz el.
  • Biztosítod a stúdióberendezések zökkenőmentes működését és fejlesztését.

Elvárások

Mikor érdemes erre a területre jelentkezned?

  • Szeretnéd a gyakorlatban fejleszteni a korábban megszerzett mérnöki tudásodat, vagy rendelkezel már tapasztalattal a műsorterjesztés területén, de új rendszerekkel szeretnél megismerkedni.
  • Szereted a naponta megújuló kihívásokat.
  • Rugalmasan kezeled a váratlan szituációkat.
  • Szeretnél egy fiatalos, jól összeszokott csapatban dolgozni.
  • Társalgási angol nyelvtudással rendelkezel, amelyet még tovább fejleszthetsz a gyakori nemzetközi meetingjeinken.
  • Ha érdekel a televíziózás világa és szeretnél rálátni a háttérfolyamatokra.

Amit kínálunk

Milyen munkakörülményekre számíthatsz?

  • Az állás betöltése teljes munkaidőben történik heti 40 órában 9-17:30-ig, hibrid munkarendben.
  • Az irodánk és a stúdióink is a 13. kerületben, a Lomb utcában találhatóak.
  • Közel vagyunk a Forgách utcai metrómegállóhoz, de bátran használd biciklidet, a tárolónkban biztonságban tudhatod.
  • Tipikus médiavállalat vagyunk: a jellemző munkakörök a cégnél: Adásszerkesztő, Csatorna Menedzser, Marketing Manager, Adásvezető, Műszaki Vezető, Kommentátor, Commercial Koordinátor és Stúdió Operátor – csak néhány a sok közül.
  • A saját csapatodat Broadcast Engineering osztálynak hívják, akik a csatornák működésének a technikai megvalósításában segítenek.
  • Szorosan együtt kell dolgoznod a Programming, Transmission, Creative Services és Operations osztályokkal.

Miért lehet izgalmas Neked ez a lehetőség?

  • Megismerheted a televíziózás világát és annak szerteágazó technológiáit, amelyben támogatni fogunk.
  • Értékeljük, ha van ötleted a rendszereink megújításával kapcsolatban.
  • Izgalmas új projektekben vehetsz részt.
  • Személyes fejlődésedet a szakmai képzések mellett soft és hard skill tréningekkel is támogatjuk: Microsoft, angol nyelv, kommunikáció, hatékonyság, valamint számos ingyenes LinkedIn Learning képzés közül is választhatsz.
  • Nálunk fontos a wellbeing, ezért gyakran tartunk fizikai és mentális egészséggel kapcsolatos oktatásokat, workshopokat.
  • Legyen az egy karácsonyi buli, egy sportnap, egy közös kocsmázás, minden céges eseményünkre Téged is várunk!
  • A csapat összeszokott brigád, sokat beszélünk egymással, ha új tag érkezik, tanítjuk, támogatjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Keressük Broadcast csapatunk legújabb tagját, gyere Broadcast System Engineer-nek az AMC csapatába!

Kik vagyunk mi?
Az AMC Networks nem csupán azért lehet ismerős, mert a világ néhány legnépszerűbb sorozatának ad otthont, mint például a Breaking Bad vagy a Mad Men, hanem színes portfóliójával igyekszik minden nézőhöz szólni.
Büszkék vagyunk arra, hogy nálunk láthatod a Kézilabda Bajnokok Ligáját, Havas Dóra nálunk süti finomabbnál finomabb süteményeit, de Bogyó és Babóca is nálunk éli át kalandjait.
Csatlakozz te is hozzánk, hogy részese légy a televíziós műsorok megvalósításának!
Portfóliónk része: AMC, FilmCafé, FilmMánia, JimJam, Minimax, Sport1, Sport2, Spektrum, Spektrum Home és TV Paprika csatornák.

Mi történik miután jelentkezel?
Amennyiben relevánsnak tartjuk az önéletrajzodat, meghívunk egy interjúra a csapat vezetőjével, a Senior Broadcast Engineer-rel. Ez egy 60 perces beszélgetés preferáltan személyesen, itt neked is lehetőséged lesz kérdezni tőlünk.

Ha szívesen dolgoznál velünk, kattints a Jelentkezés gombra és küldd el nekünk még ma az önéletrajzodat!

Cégnév: AMC Networks Central Europe Kft.