Feladatok

Hódítsuk meg együtt Európát és reformáljuk meg közösen az erotika és szex témaköreinek megítélését! Határozd meg Te a márka üzenetét és kommunikációs stratégiáját, váltsuk együtt valóra a vágyakat! Ha érzed magadban a lelkesedést, csatlakozz hozzánk brand menedzserként!

  • Cégünk több, köztük külföldi weboldalának gazdája leszel.
  • Legfőbb feladatod a márka üzenetének meghatározása és kommunikációs stratégiájának kialakítása.
  • Közösségi média és más digitális platformok kezelése.
  • Kapcsolatok építés és fenntartás meglévő és potenciális partnerekkel és ügynökségekkel.
  • Piaci trendek, vevői preferenciák és versenytársak tevékenységének figyelése és elemzése.
  • Promóciós tevékenységek és értékesítési kampányok tervezése és végrehajtása, mérésük és optimalizálásuk.
  • Rendszeres értékesítési és piaci jelentések, elemzések készítése a vezetőség számára.
  • Hírlevelek küldésének menedzselése (tipp: szeretjük az automatizmusokat).
  • Webáruház felügyelete fejlesztésének megrendelése, karbantartása, fejlesztők irányítása.
  • SEO fejlesztési feladatok.

Elvárások

  • Tapasztalat: 3-5 év releváns B2C account management / termékmenedzsment / brand management ismeretek, digitális marketing ismeretek, Shoprenter / UNAS ismeret
  • Egyéb szakértelem: Excel ismeretek, HTML / css ismeretek, Mailchimp / Klaviyo, AI szoftverek kezelése (ChatGPT), WhitePress
  • Készségek: precizitás, önálló munkavégzés, agilitás, innovációk figyelemmel kísérése, rendszerszintű gondolkodás, csapatjátékos attitűd, multitasking és time menedzsment, felelősségteljes és megbízható munkavégzés, fejlett kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, kiemelkedő szervezőkészség, dinamikus személyiség, asszertív kommunikáció, őszinteség és megbízhatóság, erős problémamegoldó képesség
  • Nyelvtudás: angol tárgyalóképes

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy nálunk a piaci átlagnál magasabb elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszútávú, biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes fizetés, alapbér és forgalomarányos bónusz
  • Pénzügyileg rendkívül stabil, piacvezető cég
  • Innovatív cégvezetés
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Támogató, korrekt vezetés
  • Személyes fejlődés és hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes és fiatalos munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Munkába járás támogatása

Cégünk számos díjnyertes webshopot üzemeltet: a Vágyaim 13 éve kapja meg a legjobb helyezést az Ország Boltja versenyen, vásárlóink visszajelzései alapján sorozatosan elérjük a Megbízható Bolt minősítést, mindemellett marketing és CSR tevékenységünk is díjakat és elismeréseket ér el. 3 milliárdos forgalmunk mellett évi 200 000 db teljesített rendelésünk és elégedett ügyfeleink is mutatják, jó úton járunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Vagyaim.hu Magyarország legnagyobb felnőtt webáruháza, melynek célja és filozófiája,
hogy az itthon elterjedt sztereotípiákkal szembemenve az erotikus termékek egy olyan
skáláját népszerűsítse, melyek a 25-50+ év közötti, tartós párkapcsolatban élők szexuális
életét teheti színesebbé, izgalmasabbá.

Ezen belül is szeretnénk különös hangsúlyt fektetni a női célközönségre, mivel úgy
tapasztaljuk, a női szexualitás még mindig tabunak számít, így nem csupán a kifejezetten
számukra készített, minőségi termékek maradnak ismeretlenek, de a témával kapcsolatos
edukáció sem megfelelő mértékű.

Csapatunk minden nap azon dolgozik, hogy ezen változtassunk.

Munkavállalóként miért válassz minket?

  • 100% magyar tulajdonú cég vagyunk.
  • 100% bejelentett fizetést biztosítunk.
  • Piacvezetők vagyunk az erotikus termékek szegmensében évi 180.000 db rendeléssel.
  • Megbízható és köztehermentes adózók vagyunk.
  • Kollegáink nagy része, több mint 4 éve a csapatunk tagja.
  • Tudásbázis: nagy hangsúlyt fektettünk a fejlődésre és legújabb technológiákra.
  • Belső oktatást, fejlődési és feljebb lépési lehetőséget biztosítunk.

Pályázatodat (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz - fizetésigény megjelölésével) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Brand menedzser ”-ként megjelölve várjuk.
Cégnév: Webshop Logisztika Kft