OBI Hungary Retail Kft.

Magyarországon 31 áruházunkban közel 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
Közösségünk gazdag és sokszínű, nyitottan állunk a különböző nézőpontokhoz. Célunk, hogy megbecsülő és diszkrimináció mentes munkakörnyezetet teremtsünk, ahol az egyéni erősségek kerülnek fókuszba.
Munkakultúránk alapvető része, hogy mindenkinek lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre.
Felelősséget vállalunk a környezetünk és a társadalom iránt és mindenkit támogatunk abban, hogy fenntarthatóbb otthont teremtsen.

Munkánk során praktikus és kreatív módon segítünk vásárlóinknak megvalósítani saját DIY ötleteiket.
Hiszünk abban, hogy az új és kreatív megközelítések révén túlléphetünk a megszokott kereteken.
Csatlakozz csapatunkhoz és éljük át együtt az alkotás örömét!

#alkotokedv #kozosség #sokszinuseg #felelosegvallalas #fejlodes #obihr

Főbb feladatok, munkák

  • Felelős vagy minden CRM-mel és App-al kapcsolatos kommunikációért
  • Egyéni App aktivációs kampányokat hozol létre pl. kupon létrehozásával és CRM eszköz használatával egyéni kampányok felállításához
  • A német SSC (Store Support Center) hírleveleit és kampánytartalmát adaptálod magyar nyelvre és kultúrára
  • Az App kommunikációjával, technológiájával és adatkezelésével kapcsolatos minden tevékenység közvetlenül közted és a német CRM csapat között zajlik
  • A magyar App elsődleges stakeholdere és account managere vagy

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás
  • Magas szintű projektmenedzsment készségek
  • Professzionalizmus, továbbá csapatmunka és vásárlóközpontúság ismerete
  • Emberközpontú személyiség
  • A nemzetközi munkakörülmények ismerete
  • Képesség a stratégiai tervezési nézőpontra a magyar vásárlókkal kapcsolatos kommunikációban és kampányokban

Amit kínálunk

  • AYCM (All You Can Move)
  • Cafeteria
  • Bérlet támogatás
  • Céges laptop
  • Céges rendezvények
  • Céges mobil
  • EAP (Employee Assistance Program)
  • Egészségbiztosítás
  • Gyümölcs nap
  • Home Office
  • Dolgozói vásárlói kedvezmény
  • Tréningek és továbbképzések
  • Parkolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás