Feladatok

Dinamikusan növekvő bolthálózatunk részeként szegedi boltunkba keresünk üzletvezetőt.

  • Ha szeretnél egy stabil, jó hangulatú csapat tagjaként egy élelmiszerbolt működéséért felelni, az ott lévő munkatársakat koordinálni és ötleteiddel, munkáddal hozzájárulni a bolt fejlődéséhez, akkor jelentkezz hozzánk!
  • Feladataid közé tartozik majd a bolt árukészletének rendelése, a bolti arculat, rend és telítettség fenntartása, a vevőkkel való kommunikáció, és hozzájárulás a forgalmi tervek eléréséhez.
  • Beszámolsz az eredményről a cégvezetőnek és a havi boltvezetői meetingeken részt veszel Szegeden.

Az üzlet nyitva tartása:

  • hétfőtől-péntekig 5:30-21:00-ig,
  • szombaton: 6:00-14:00-ig,
  • vasárnap az üzlet zárva tart.

Az üzlet címe: Rókusi ABC, Szeged, Kosutth Lajos sgt 45.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, legalább néhány év hasonló munkakörben szerzett gyakorlattal.

Előnyt jelent

  • Ha van gyakorlatod élelmiszer kereskedelem területén vagy voltál már műszakvezető, boltvezető.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős a bejelentés, fix+jutalék alapú bérezéssel, határozatlan idejű a munkaviszony.
  • Jól tervezhető a munkaidőd, és képzéseket biztosítunk a munkaköröddel kapcsolatban.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő