Feladatok

  • kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása;
  • a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás;
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése;
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárkezelés
  • leltárakban való részvétel

Elvárások

  • középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség;
  • min. 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • udvarias, vevőközpontú hozzáállás,
  • jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • hasonló szakterületen szerzett áruismeret (kisgép, kéziszerszám, rögzítéstechnika, szerelési anyagok, gépészet, villamosság)

Amit kínálunk

  • egy műszakos, normál munkarend
  • szabad hétvégék
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem

Céginformáció

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres szakeladó munkatársat központi, veszprémi üzletébe (kisgép, iparcikk, kéziszerszám, rögzítéstechnika, szerelési anyagok, színesfém)

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: KOMFORT-BÁZIS Kft.