Feladatok

  • vásárlók szívélyes fogadása, bizalmi kapcsolat kiépítése, szükségleteinek felmérése, tanácsadása
  • termék(ek) kiszolgálása megfelelő mennyiségben és minőségben
  • raktár rendben tartása, anyagok kiadása
  • anyagok átvétele
  • leltárak lebonyolítása és visszáruk kezelése
  • áru összekészítése, csomagolása
  • számítógépes adatrögzítés, számlázás
  • pénztárkezelés

Elvárások

  • Veszprém vagy környéki lakóhely
  • Fizikai munka bírás (anyagok átvétele, raktár pakolás miatt)
  • Optimista, energikus, pozitív személyiség
  • Szorgalom, megbízhatóság
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Nyitott hozzáállás, segítőkészség
  • Vevőközpontúság

Előnyt jelent

  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

4m Frigo Kft. - AC Pont veszprémi kirendeltsége 10 éve működő boltjában már jól kialakult vásárlókörével, segédanyag palettájával piacvezető szerepet tölt be az országban. Az idei évben megnyitottuk üzletünket Csepel szigeten is, 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák és műszaki háttér áll mögöttünk.
Klímaberendezés, hőszivattyú fan-coil, folyadékhűtő stb. kis,- és nagykereskedelmével, valamint kivitelezéssel, javítással, hibafeltárással, műszaki tanácsadással foglalkozunk.
Nem mi vagyunk a legnagyobbak, de pont ezért igyekszünk a legjobban! Csapatunk minden tagja elkötelezett az iránt, hogy értéket teremtsen – nekünk fontosabbak ezért ők, ti! – azok a kollégák, akik mellettünk döntenek. Hisszük azt, hogy minden megtanulható és elsajátítható idővel, csak jó ember kell hozzá – akiben van akarat. Te is ilyen vagy?

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Cégnév: 4M FRIGO Kft.