Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk Közép-Európa legnagyobb töltőállomás-hálózatával rendelkezik. Csatlakozz Te is a csapathoz!

Bolti kisegítő - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Polcok feltöltése
  • Betérő vevők kiszolgálása
  • Kávé és szendvics készítés
  • Shop rendbe tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • MUNKAIDŐ:
  • Napi 12 órában 06:00-18:00 (minden második nap szabad!) VAGY
  • Napi 8 órában 08:00-16:00

Amit kínálunk

  • Bruttó 1534 Ft/óra
  • Zalakomártól a kijutásban segít a megrendelő
  • Igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet