Feladatok

  • Bolti kisegítés
  • Áruk kipakolása, polcok rendezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony igazolás;
  • Legalább heti 2 nap vállalása;

Amit kínálunk

  • Rugalmas, kiszámítható munkaidő (4-6-8 órában);
  • Br. 1800 Ft-os órabér;
  • Kétheti kifizetés;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
Csatlakozz az Euronics csapatához és dolgozz bolti kisegítőként! Tapasztald meg milyen az ország egyik legnagyobb, magyar tulajdonban lévő műszaki áruházláncának csapatában dolgozni!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Cégnév: Job Force Iskolaszövetkezet