Feladatok

- Vásárlók udvarias kiszolgálása és segítése a megfelelő termékek kiválasztásában
- Áruk kihelyezése és rendszerezése a boltban
- Pénztárkezelés
- A bolt rendezettségének fenntartása
- Akciók és promóciók aktív ajánlása a vásárlóknak
- Vásárlói panaszok kezelése

Elvárások

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Jó kommunikációs készség és vevőorientált gondolkodás
- Rugalmasság, csapatmunka
- Divat iránti érdeklődés

Előnyt jelent

- Kereskedelemben/divatiparban szerzett tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Fiatalos, támogató csapat és kellemes munkakörnyezet
- Munkaruházat és dolgozói kedvezmények
- Előrelépési lehetőség: Nálunk nem csak egy eladó lehetsz! Kitartásoddal és elkötelezettségeddel akár üzletvezetői pozícióba is előreléphetsz.

Céginformáció

Cégcsoportunk a divat világában négy különböző, de egymást tökéletesen kiegészítő márkával - Tally Weijl, Parfois, Skechers és Pepe Jeans - képviselteti magát, és most egy különleges lehetőséget kínálunk, hogy része legyél ennek a dinamikus és inspiráló közösségnek! Ha szenvedélyed a divat, és fontos számodra a kreatív, inspiráló környezet, akkor nálunk a helyed. Nálunk lehetőséged nyílik belelátni a kifinomult eleganciába, fiatalos és trendkövető divatvilágba és a stílusos, de egyben kényelmes kollekcióinkba. Nálunk nemcsak a divat iránti szenvedélyedet élheted ki, hanem egy támogató és barátságos közösség részeként fejlődhetsz. Hiszünk abban, hogy az ötletek és a kreativitás szárnyakat adnak, és velünk együtt Te is formálhatod a jövő divatját.

Várjuk lelkes, kreatív munkatársainkat, akikkel együtt építhetjük a holnap trendjeit! Ha felkeltettük az érdeklődésedet, akkor a Jelentkezem gombra kattintva kérjük küldd el a fényképes önéletrajzodat.