Feladatok

- Áru rendelése, átvétele és ellenőrzése
- a HACCP szabályainak betartása és betartatása
- Aktív komunikáció a vezetőséggel és árubeszállítókkal
- Áruáttárolások előkészítése
- Visszáruk feldolgozása
- Az üzlet  felkészítése leltárra, leltározásban való részvétel
- Leárazások végrehajtása és adminisztrálása
- Az üzlet teljeskörű irányítása

Elvárások

- jó komunikációs kézségek
- felelősségteljes hozzáállás
- jó szervezőkézség
- csapatjátékos szellem
- képesség új kihívások elfogadására
- önállóság és kreativitás
- tanulni vágyás
- pozitív hozzáállás

Előnyt jelent

- üzletvezetői vagy helyettesi tapasztalat
- munkatapasztalat

Amit kínálunk

- stabil, válságálló munkahely – mi a karantén idején sem zártunk be
- stabil bérezés megegyezés szerint
- bejelentett munkaviszony
- azonnali belépés

Jelentkezését önéletrajzzal elküldésével teheti meg.
Cégnév: Moby Dick étterem