Feladatok

Budapest Corvin negyed közeli üzletünkbe fotózási ismeretekkel rendelkező bolti eladót / szerviz munka felvevőt keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
- Javításra hozott készülékek átvétele, kiadása
- Pénztárgép kezelés
- Megrendelések kezelése, csomagolás
- Értékesítés
- Számlázás
- Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
- Egyéb bolti feladatok

Munkaidő hétfőtől péntekig 8:30 – 17 óra között.

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- Fényképezőgépek  / Fotótermékek ismerete, használata
- Felhasználó szintű MS Excel ismeretek
- Pontos, precíz, munkavégzés
- Angol nyelvismeret

Előnyt jelent

Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Fotózásban való jártasság

Amit kínálunk

Önálló és csapatban való munkavégzés
Kedves, segítőkész kollégák
Szabad hétvégék (kötelező áthelyezett munkanapokon kívül)
Versenyképes jövedelem

Céginformáció

Fotó szaküzlet és fotó szerviz.

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel várjuk jelentkezését.

Cégnév: CAMERA Kft.