Feladatok

Szeretnél egy profi, célorientált és fiatalos csapatban dolgozni?

Csatlakozz a Vodafone Tatai - Komáromi Partner üzleteinek Értékesítő csapatába és fejlesszük tovább együtt az ügyfélélményt, érjük el közösen a kitűzött célokat!

Feladatok

  • A Vodafone Magyarország Zrt. termékeinek és szolgáltatásainak eladása
  • Vevők magas színvonalon történő, élményt nyújtó, igényeikre szabott  kiszolgálása
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes feladatok és adminisztráció
  • Eszközök, online szolgáltatások bemutatása a vevőknek

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Nagyfokú stressztűrő és problémamegoldó készség
  • Eredményorientáltság
  • Precízitás

Előnyt jelent

  •  Üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  •  Mobil kommunikációs piac és termékek ismerete
  •  Angol nyelv társalgási szinten

Amit kínálunk

  • Kezdés előtti szakmai tréning
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Céginformáció

A FULL REAL BT. a Vodafone Magyarország Zrt hivatalos partnere, 24 éves szakmai tapasztalattal, 4 üzlettel Komárom-Esztergom megyében.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod.