Feladatok

Bolti eladó - Lipóti Pékség
Csatlakozz a Lipóti Pékség csapatához!

Soproni pékségünkbe keressük új munkatársainkat bolti eladó pozícióba teljes vagy részmunkaidőbe. Ha szereted a friss, illatos péksütemények világát, és szívesen dolgoznál egy barátságos, családias környezetben, valamint szereted, ha pörgősen, gyorsan és jó hangulatban telik egy nap, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:
  • Vásárlók kiszolgálása udvarias és segítőkész módon
  • Termékek kihelyezése
  • Pénztárgép kezelése és kasszázás
  • A bolt és környezete tisztán tartása
  • Szendvicsek készítése az üzlet reggeli nyitására
  • Kávéfőzés

Elvárások

Kiváló kommunikációs készség és vevőorientált szemlélet
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
Csapatban való együttműködés
Előny, de nem feltétel: kereskedelmi végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Pékségben szerzett tapasztalat
Szendvics készítésben szerzett tapasztalat
Soproni lakóhely

Amit kínálunk

Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
Versenyképes fizetés
Barátságos munkakörnyezet és támogató csapat
Könnyen tanulható munka
Cafatéira kártya (havi nettó 20.000 Ft)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó