Feladatok

  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása, a vevői elégedettség növelése
  • az árukészlet napi szintű kezelése, áru átvétele
  • a termékek kilyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • gyors és pontos pénztári munka
  • a márka arculatának, értékeinek gondozása

Elvárások

  • Könnyen kapcsolatot tudsz teremteni a vásárlókkal
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Pozitív és nyitott személyiség vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szereted a kihívásokat és fontos számodra az állandó fejlődés

Előnyt jelent

  • egyéb nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Divat- és cipőiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil és megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Havi és negyedéves extra bonuszrendszer
  • Utazás hozzájárulás (BKV bérlet vagy benzinpénz)
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk utazásod
  • Alkalmazotti munkaviszony, határozatlan időre szóló munkaszerződés és teljes munkaidőre szóló bejelentés
  • Munkaruha hozzájárulás
  • Munkacipő és vásárlási kedvezmény
  • Garantáltan kivető szabadnapok
  • Motiváló csapat és barátságos kollégák
  • Ösztönző értékesítési versenyek, értékes díjakkal
  • Folyamatos tréning és előrelépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Lásd a trendeket testközelből!
Az ECCO Shoes dán prémium cipőmárka eladó kollégákat keres budapesti  üzleteibe.
Legyél te a designer divat első számú hírnöke, aki az ECCO márkát képviselve bemutatja a skandináv stílust, diktálja a trendet és hírét viszi a legfrissebb technológiáknak!

Látsz bennünk fantáziát? Önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldd, PDF formátumba