Feladatok

Csatlakozz hozzánk, ha

  • Kész vagy magas szintű kiszolgálást biztosítani a vásárlók számára
  • Szeretnél részt venni egy olyan csapatban, melyet tisztelet, kezdeményezés és szenvedély jellemez
  • Látod a részletekben a különbséget
  • Fejlődni szeretnél egy pörgős és dinamikus környezetben
  • Megvan benned a belső motiváció és ambíció, hogy karriert építs

Elvárások

  • Magasan fejlett szervező és kommunikációs képesség
  • Informatikai készség
  • Segítségnyújtás a készletezéshez
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Nettó 350.000 Ft havi alapbér, már a próbaidő alatt
  • próbaidő után alapbér plusz jutalék, előrelépési lehetőség, magasabb bérsáv
  • Havi 37.500 Ft Cafeteria (OTP SZÉP kártya)
  • Évi bruttó 150.000 Ft munkaruházati pénz
  • Személyzeti kedvezmény
  • Lehetőséget kínálunk arra, hogy értékesítési kompetenciádat, a vásárlók kiszolgálásában lelt örömödet a divat lenyűgöző világában kamatoztathasd. Sokszínű feladatkör és lelkes csapat vár Rád!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A dán Bestseller ruházati vállalat magyarországi partnereként, a férfidivatban 20 éves múlttal rendelkező 4_skandinavia üzlethálózat keresi budapesti ARENA MALL bevásárlóközpontban lévő üzletébe új munkatársát.

4_skandinavia üzletnév alatt forgalmazzuk az alábbi brandeket:

  • Selected Homme
  • Jack & Jones
  • Selected Femme
  • Vero Moda

Lelkesedsz a divat iránt, és követed a legújabb trendeket? Olyan területen szeretnél dolgozni, ahol kiélheted a divat iránti szenvedélyedet? Hajlandó vagy akár nagyobb erőfeszítésre a kimagasló eredmény érdekében? Gyors tempójú környezetben, változatos feladatokkal szeretsz dolgozni? Kreatív vagy, tudsz önállóan dolgozni, de a csapatmunka is felvillanyoz? Akkor Te vagy az, akit keresünk!

Cégnév: BARSII TRADE Korlátolt Felelősségű Társaság