Feladatok

Figyelem, bővítjük a csapatunkat!
Budaörsön és Fóton lévő Milwaukee márkaboltjainkba keresünk értékesítő munkatársakat.
A leendő kollégáink feladata az üzletbe betérő vevőink szakszerű kiszolgálása, árajánlatok készítése és az üzlet színvonalas működésének biztosítása.
Szeretnél egy Milwaukee Heavy Duty Centerben dolgozni? Küldd el nekünk az önéletrajzodat!

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik legalább 2 év kereskedelemben szerzett értékesítői, eladói gyakorlattal.
A szerszámpiacon szerzett tapasztalat kifejezetten előnyt jelent.
A pozíció betöltéséhez alapvető számítógép felhasználói tapasztalatra van szükség.

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk

- érdekes feladatok
- kellemes munkakörülmények
- vidám csapat
- versenyképes fizetés

Céginformáció

Cégünk, a RÁBA-Szerszám Kft. 2012. óta működő vállalkozás, mely a Milwaukee professzionális szerszámgépek forgalmazásával foglalkozik. Jelenleg három Milwaukee márkaboltot üzemletetünk: Győrben, Budaörsön és Fóton. Emellett egy Milwaukee webáruházat is működtetünk: www.toolpark.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelöléssel!