Feladatok

Az SKF Műszaki és Munkavédelmi Szakáruház Szeged Makai úti üzletébe munkatárs felvételét tervezi elsősorban munkavédelmi, részben karbantartási termékek bolti értékesítésére.
A boltvezető beosztottjaként feladata:
  • Munkavédelmi termékek bolti értékesítése,
  • A vásárlók udvarias kiszolgálása,
  • Árurendelés, áruátvétel, árufeltöltés, árukihelyezés,
  • Pénztárgép és a vállalatirányítási program precíz kezelése,
  • Számlák, szállítólevelek készítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Munkavédelmi termékek ismerete előny, de nem elvárás.
  • MS Office (Word, Excel) alapszintű ismerete,
  • Szeressen ruhát, pólót hajtogatni! A polcokon mindig pedáns rendnek kell lennie!
  • Nagyfokú önállóság!
  • Kedves, mosolygós, alkalmazkodó, csapatban szívesen dolgozó munkatársat keresünk.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett 1-3év tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér (munkatársaink fele 10 évnél régebb óta dolgozik nálunk),
  • Versenyképes jövedelem, éves cafeteria,
  • Tapasztalt, sikerorientált, fiatal csapat,
  • Kulturált munkakörülmények (tiszta, rendezett üzlet),
  • Próbaidő után utazás támogatása,
  • Kiszámítható munkarend..

Munkahelyi extrák

Céginformáció

A Havancsák Kft. 1989-ben alapított 100% magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Szegedi központú cégünk a régió egyik meghatározó műszaki és munkavédelmi termékekkel kereskedő vállalkozása.
Cégünkről bővebben az  ipararuhaz weboldalunkon informálódhat.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és pályázatát!