Feladatok

A Sezione Aurea Kft. által üzemeltetett INTIMISSIMI üzletbe keresünk teljes munkaidős eladót az alábbi bevásárlóközpontban:
- MOM Park: INTIMISSIMI

Feladatok:
- vevőkkel való kapcsolattartás
- teljes üzletkép és kirakatok kialakítása
- adminisztratív feladatok ellátása (nyitás-zárás kapcsán)
- üzlet illetve raktár töltése- kassza kezelése
- üzlet tisztántartása
- együttműködés az üzletvezetővel és a területi képviselővel
Amit kínálunk:
- folyamatos trérningek
- kedvezményes vársárlási lehetőség
- munkaruha minden szezonban
- lendületes, fiatal csapat
- nemzetközi környezet
- fejlődési lehetőség
- havi 3 hétvégi pihenőnap
- stabil környezet
- a munkavégzés ugyanabban az üzletben történik

Elvárások

Amit Tőled várunk:
- kereskedelmi beállítottság
- eredményorientáltság, versenyszemlélet
- energikus, pozitív hozzáállás
- rugalmasság, nyitottság
- jó kommunikációs készség, talpraesettség

Előnyt jelent

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezésed a nettó fizetési igény megjelölésével