Feladatok

Csapatunk bővítése miatt bolti eladó munkatársat keresünk Debrecenben, a Kishegyesi Tesco üzletsorán lévő parfümszigetbe, ahol kimért parfümöt és egyéb dobozos parfümöket forgalmazunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyesen betérő ügyfelek udvarias kiszolgálása,
  • a munkaterület rendben és tisztán tartása,
  • folyamatos árufeltöltés,
  • pénztárgép és számítógép felhasználó szintű használata,
  • rendelések összekészítése és csomagolása.

Elvárások

  • Parfümök és különböző illatok iránti lelkesedés,
  • kiváló kommunikációs készség és jó problémamegoldó képesség,
  • alapvető számítógépes ismeretek,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, szorgalom és energikusság.

Előnyt jelent

  • Középfokú kereskedelmi végzettség,
  • pénztárgép ismerete,
  • designer parfümök ismerete.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő - 8 órás bejelentés,
  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil háttér.

Egyéb fontos információk:
Üzletünk hétfőtől szombatig 9-től 20 óráigvasárnap 9-től 19 óráig tart nyitva.
Munkarend: 2 munkanap - 2 szabadnap. Így azok jelentkezését várjuk, akiknek nem jelent gondot a hétvégi nyitvatartás!

Céginformáció

2016-ban alapult cégünk, kezdetben bőráruval foglalkoztunk. Később bővítettük kimért parfümmel, mely 2022-ben külön üzletet kapott. Zakara néven jelen vagyunk a közösségi médiában, ahol nagy figyelmet kaptak termékeink, ezáltal az üzletben a forgalom is jelentősen növekedett és folyamatosan növekszik.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.