Feladatok

  • Pult feltöltése nyitásra,
  • Termékek megfelelő bemutatása,
  • Vásárló kiszolgálás,
  • Napközben sütési feladatok,
  • Kávé főzés
  • Kasszázás, pénzkezelés
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások

Kereskedelemben szerezett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Előnyt jelent

  • Pékségben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Hosszú távon szeretnénk veled együtt dolgozni
  • Biztos munkahelyed lesz, egy fejlődő̋ vállalatnál
  • Megbecsüljük a munkádat, stabil, tervezhető jövedelmet kapsz
  • Cafetéria kártya
  • Könnyen tanulható munka
Cégnév: PEMIBO Kft.