Feladatok

  • Beérkező vásárlók kiszolgálása
  • Technikai segítségnyújtás
  • Pénztárgép kezelése
  • Beérkező termékek árazása valamint kihelyezése
  • Üzlethelyiség rendben tartása
  • Raktárkészlet kezelése
  • Hirdetések kezelése

Elvárások

  • Érdeklődés a mobil technológia iránt
  • Magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • Megbízhatóság
  • Számítógép kezelésben szerzett jártasság
  • Ápolt megjelenés
  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • 1-2 éves értékesítői tapasztalat
  • Jártasság a mobil technológia világában
  • Angol nyelvtudás(Legalább társalgás szinten)
  • Számlázási és raktárkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Tervezhető beosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Munkaruha
  • Családias légkör

Céginformáció

Cégünk mobiltelefonok és kiegészítők értékesítésével foglalkozik a város több pontján.

A jelentkezési gombra kattintva tudja eljuttatni felénk Önéletrajzát.
Cégnév: FLS Mobile Europa Kft.