Feladatok

  • Riasztó, kamerás megfigyelő, beléptető és tűzjelző rendszerek telepítési, javítási és karbantartási feladatainak ellátására.

Elvárások

  • Gyengeáramú rendszerek területén szerzett gyakorlat.
  • Egyedül is dolgozni tudó, alapvető informatikai ismeretekkel rendelkező.
  • B kat. jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Kedvező munkakörülményeket, versenyképes fizetést és stabil anyagi hátteret biztosítunk.
  • Jellemzően nagyvállalati ügyfeleknél törté munkavégzés, ami előrelépést tesz lehetővé.
  • Folyamatos tanfolyamok, laptop.

Céginformáció

2000-ben alapított biztonságtechnikai cég.

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.
Cégnév: NSL Security Kft.