Feladatok

  • Biztonságtechnikai rendszerek (riasztó,kamera,tűzjelző stb.) telepítése, javítása, karbantartása
  • Elvégzett munka dokumentálása ( munkalap készítése )

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min, 1 év)
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Mobiltelefon, céges autó munkaidőben

Céginformáció

EP-RC Security Kft. Dél-Pest régióban 20 éve van jelen.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: EP-RC Security Kft.