Feladatok

Nagyvállalati környezetben működő, komplex biztonságszervezési feladatkört ellátó, fiatal rendészeti csapatba keressük új munkatársunkat. Az elvárásoknak való megfelelés esetén pályakezdő vagy a szakterületen kívüli jelentkezőket is várunk. A kiválasztott részére mentorálást és a feladatok végrehajtásához szükséges felkészítést biztosítunk.

Feladatok

  • A vállalati biztonságszervezési tevékenység támogatása
  • Közreműködés az élőerős őrzés felügyeletében és irányításában
  • Koordinációs tevékenység a biztonsági részleg projektjeinek és új folyamatainak vonatkozásában
  • Kockázatkezelési és auditálási, valamint üzletmenet-folytonossági irányítási munkafolyamatok végrehajtása, illetve ezek folyamatos fejlesztése
  • Kommunikációs, biztonságtudatossági és képzési tevékenységek tervezése és végrehajtása
  • Részvétel belső ellenőrzési és vizsgálati munkafolyamatokban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (min. BA/BSc)
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Készségszintű számítógép felhasználói ismeretek, különösen MS Office területén
  • Rugalmasság és jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság, kreativitás

Előnyt jelent

  • SharePoint/Power Apps/Power BI ismerete
  • Tapasztalat adminisztrációs, képzési, igazgatásszervezési vagy projekt-koordinációs területen

A "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz, motivációs levél küldése.

Cégnév: Profinfo Team Zrt