BI / DWH gyakornok - Budapest, 7. kerület

Pest megye

Feladatok

  • Meglévő és új BI megoldások továbbfejlesztése, tervezése, dokumentálása
  • A teljes adattárház fejlesztése életciklusból az adatpiacig, BI és riport fejlesztésben való részvétel
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal, agilis adattárház fejlesztés

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Reporting rendszerek/tool-ok alapszintű ismerete
  • Szakirányú informatikai tanulmányok
  • Reporting és BI alapismeretek
  • Adatvizualizációs eszközök használata (pl.: Tableau, Ms Power BI, Qlik, Looker)
  • Lekérdezésre optimalizált adatpiac és riport tervezés
  • Hatékony SQL írása, analitikus függvények ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kipróbált gyakornoki program, melyben elsajátíthatók a minőségbiztosítás, tesztelés, tesztek automatizálásának alapjai;
  • Ennek részeként interaktív oktatás, online képzésekhez és szakmai anyagokhoz biztosított hozzáférés, szakmai mentoring;
  • Változatos projektek és feladatok, szakmai fejlődés támogatása;
  • Tesztelő, tesztautomatizáló mérnöki karrierút;
  • Céges közösségi programok;
  • Kellemes irodai környezet Budapest belvárosában

Céginformáció

AZ IBT Consultingról:
Az IBT-t azzal a céllal alapítottuk, hogy ügyfeleink valós igényeire szabott komplex, end-to-end digitális fejlesztéseket szállítsunk le szakértői csapatunkkal, akik az ország meghatározó digitalizációs és fintech projektjeiben vállaltak vezető szerepet.
Legyen szó full-stack fejlesztésről, adatvizualizációról, üzleti tanácsadásról, projektvezetésről vagy rendszerszervezésről, mi megtaláljuk és leszállítjuk a legjobb megoldást.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet