Feladatok

  • betanított munka
  • munkatársat keresünk kertészetigépek mint láncfűrészek, fűkaszák, fűnyírók, fűnyírótraktorok, kapálógépek, lombfúvók, stb. az előírtaknak megfelelő, precíz beüzemelésére és csomagolására

Elvárások

  • precíz munkavégzés
  • felettesek instrukció szerinti munkavégzés

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerezet tapasztalat.

Amit kínálunk

  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munka lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk több mint 10 éve meghatározó szereplője a kertészeti gépek világának. Jelenleg több mint 10 márkát forgalmazunk illetve szakszervizet is biztosítunk. Kertészeti üzletünk szeged legfrekventáltabb helyén található.

Fényképes önéletrajz

Cégnév: MAURER GÉP KFT.