Feladatok

  • Munkaterület kézi és gépi takarítása, tisztántartása a műszakvezető szóbeli utasításai, valamint írásban kifüggesztett munkautasítás szerint
  • Rendezvény-előkészületi munkák, helyiségek át, - és visszarendezéséhez kapcsolódó berendezési és takarítási munkálatok végzése
  • Szükséges gépek – önjáró padlótisztítók, egytárcsás súroló, porszívó, vízszívó, szőnyegtisztító gép, magas-nyomású mosó, - valamint kézi eszközök rendeltetésszerű és takarékos használata
  • A gépeken és eszközökön szükséges napi tisztítási feladatok elvégzése
  • Ellenőrzőlapokon való rendszeres dokumentálás
  • Vegyszerek rendeltetésszerű használata

Elvárások

  • Végzettség: 8 általános
  • Tapasztalat takarítói munkakörben
  • Udvarias kommunikáció
  • Munka-, baleset-, tűzvédelmi szabályok betartása

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbér, cafeteria, bejárás és hazautazási támogatás, dolgozói ajánló- és hűségprogram, szociális juttatások, vállalati rendezvények
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Céginformáció

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már több mint 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít.
Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének zavartalan működéséről.
Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 23.000 segítőkész és sokoldalú munkatárssal.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát!
Cégnév: Leadec KFT.